search
REKLAMA
News

Jenna Ortega była przerażona, gdy grała w WEDNESDAY scenę z Christiną Ricci. Aktorka opowiada

Ricci grała Wednesday na 30 lat przed tym, jak wcieliła się w nią Jenna Ortega.

Łukasz Budnik

30 września 2022

jenna ortega christina ricci
REKLAMA

Zbliża się premiera serialu Wednesday Tima Burtona, osadzonego w świecie rodziny Addamsów. Wyznaczona jest na listopad. W Wednesday wciela się Jenna Ortega, a poza aktorką w serialu występują Luis Guzmán jako Gomez Addams, Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams i Issac Ordonez jako Pugsley Addams. W pozostałych rolach pojawiają się Gwendoline Christie, Victor Dorobantu i George Burcea, jak również Christina Ricci, która grała Wednesday w latach 90.

Nie wiadomo, w kogo wciela się Ricci, ale z pewnością ma co najmniej jedną wspólną scenę z Ortegą; ta druga wypowiedziała się ostatnio na temat tego, jak czuła się grając wraz ze starszą koleżanką po fachu.

Kiedy mi powiedziano, miałam atak paniki. Byłam przerażona. [Ricci] jest naprawdę super. Samo spotkanie było w porządku, ale gdy pierwszy raz grałyśmy razem scenę i widziała mnie taką, jaką sama była 30 lat temu, szargało mi to nerwy.

W oficjalnej zapowiedzi serialu czytamy:

„Wednesday” to przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieśćdetektywistyczna osadzona w czasie, gdy Addamsówna pobiera nauki w Akademii Nevermore. Pstryk, pstryk.

Wszystkie osiem odcinków wyreżyserował Burton; showrunnerzy zapowiedzieli, że całość ma wyglądać jak ośmiogodzinny film reżysera. Serial zadebiutuje 23 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA