search
REKLAMA
News

HBO Max przypadkiem pokazało pierwszą godzinę LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI ZACKA SNYDERA

Łukasz Budnik

9 marca 2021

liga sprawiedliwosci 2 e1615265783225
REKLAMA

Do premiery widowiska Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera został jeszcze nieco ponad tydzień, ale niektórzy subskrybenci HBO Max mieli już okazję obejrzeć pierwszą godzinę filmu. Wszystko za sprawą błędu, który pojawił się w serwisie.

Z niejasnych powodów dzieło Snydera odtwarzało się tym użytkownikom, którzy chcieli obejrzeć Toma i Jerry’ego w reżyserii Tima Story. Serwis od tamtego czasu wydał już oświadczenie, że błąd został naprawiony w kilka minut, jednak z relacji widzów wiadomo, że Liga Sprawiedliwości dostępna była dłużej. Jako pierwszy poinformował o tym użytkownik Twittera, Doug Bass. Sprawę potwierdziło “The Hollywood Reporter”, którego przedstawiciele także byli w stanie uruchomić film DC. Po włączeniu pauzy serwis pokazywał, że oglądany jest Tom i Jerry. W pewnym momencie jakość obrazu spadła, a chwilę później odtwarzanie zostało przerwane.

Na Twitterze zaczęły pojawiać się zdjęcia i klipy z filmu, jednak prędko zostały usunięte. Sam Bass stwierdził, że pierwsza godzina Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera to najlepszy film DC, jaki kiedykolwiek widział, a resztę widowiska (trwającego łącznie cztery godziny) planuje obejrzeć już w dniu premiery. Tymczasem miłośnicy Snydera proszą, aby powstrzymać się od pisania spoilerów, a wcielający się w Cyborga Ray Fisher apeluje, aby 18 marca nieprzerwanie streamować widowisko. W sieci pojawiają się też teorie, że wyciek wcale nie był przypadkowy – wśród fanowskich przypuszczeń znajdziemy mówiące, że miał służyć dodatkowej promocji lub był wynikiem niechęci Warnera do Snydera.

Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawią się między innymi Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Willem Dafoe, Jeremy Irons, Amber Heard i Connie Nielsen. Tytułowi bohaterowie zmierzą się z zagrożeniem ze strony Darkseida i Steppenwolfa. Zgodne z wizją reżysera widowisko będzie diametralnie różnić się od wersji kinowej, której większa część została na nowo nakręcona przez Jossa Whedona po odejściu Snydera od projektu. 

Poniżej oryginalny tweet Bassa z usuniętym już zdjęciem z filmu:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA