search
REKLAMA
News

Florence Pugh uderzona w twarz rzuconym przedmiotem podczas promocji DIUNY 2. Jest nagranie

Obsada “Diuny” promowała film podczas CCXP.

Łukasz Budnik

4 grudnia 2023

REKLAMA

Publikowaliśmy dziś galerię plakatów z Diuny: Części 2. Pojawiły się on w związku z promocją filmu na brazylijskim CCXP, gdzie pojawił się reżyser Denis Villeneuve i niektórzy członkowie obsady, w tym Timothée Chalamet, Zendaya, Austin Butler i Florence Pugh. Podczas ich obecności na scenie doszło do pewnego incydentu.

Gdy obsada wspólnie pozowała, ktoś z obecnych na sali rzucił w ich stronę przedmiot. Obiekt trafił w twarz Pugh, która dołączyła do obsady Diuny przy okazji kontynuacji. Na ten moment nie wiadomo, co zostało rzucone, ale był to zapewne prezent od któregoś z fanów. Sytuacja wraz z reakcjami aktorów została uwieczniona na nagraniu:

Ostatnio nawyk rzucania w gwiazdy przedmiotami wytknęła podczas swojego występu wokalistka Adele, która stwierdziła:

Zauważyliście, jak ludzie zapominają w Ameryce o pewnej etykiecie i po prostu rzucają w nas rzeczami? Niech tylko ktoś spróbuje!

Pugh wciela się w drugiej Diunie w księżniczkę Irulan. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA