search
REKLAMA
News

Ekipa JACKASS wraca w zwiastunie nowego filmu. Oto zapowiedź “Jackass Forever”

“Jackass: Forever” zadebiutuje w październiku.

Łukasz Budnik

20 lipca 2021

REKLAMA

W tym roku zadebiutuje film Jackass Forever, kolejna (i prawdopodobnie ostatnia) odsłona serii filmów będących następstwem popularnego programu MTV z lat 2000-2002. Do sieci trafił zwiastun produkcji.

W wyreżyserowanym przez Jeffa Tremaine’a filmie wystąpią Johnny Knoxville, Steve-O, Jason “Wee Man” Acuna, Chris Pontius, Dave England, Ehren McGhehey oraz Preston Lacy. To pierwsze spotkanie obsady od czasu śmierci Ryana Dunna w 2011 roku. Na ekranie zabraknie Bama Margery, który wszedł w konflikt z ekipą, zarzucając im, że porzucili go w momencie największej potrzeby; Margera nawoływał nawet do bojkotu filmu.

Jackass Forever nie zabraknie kolejnych szalonych wyczynów, które narażają zdrowie uczestników – Knoxville 0raz Steve-O trafili do szpitala zaledwie po dwóch dniach kręcenia. Ten pierwszy komentował później, że nie może pozwolić sobie na więcej urazów, a Steve-O stwierdził, że w tym wieku łatwiej o złamane kości.

Zwiastun filmu zobaczycie poniżej:

Premiera filmu została wyznaczona na 22 października.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA