search
REKLAMA
News

CUBA GOODING JR. przyznał się do obłapiania kobiety w nowojorskim klubie

Cuba Gooding Jr. został oskarżony przez kilka kobiet.

Łukasz Budnik

14 kwietnia 2022

gooding 1
REKLAMA

Cuba Gooding Jr., znany między innymi z roli w filmie Jerry Maguire (otrzymał za nią Oscara), niemal trzy lata temu został oskarżony przez kobiety o obłapianie ich w klubach (miało się to zdarzyć w 2018 i 2019 roku). Choć pierwotnie aktor utrzymywał, że nic takiego nie miało miejsca, teraz przyznał się do winy w jednym z przypadków, idąc na ugodę z prokuraturą. 

Gooding Jr. w 2019 roku został aresztowany po tym, jak jedna z kobiet zarzuciła mu ściskanie jej po piersiach bez jej zgody – jej śladem poszły inne kobiety, a łączna liczba oskarżających przekroczyła 20. Aktor poszedł na ugodę w sprawie dotyczącej trzech pokrzywdzonych, przyznając, że na siłę pocałował w usta kelnerkę w nowojorskim klubie. Gooding Jr. przez pół roku musi być teraz pod nadzorem, ale nie grozi mu więzienie. Gdyby doszło do procesu, prokuratora mogłaby wezwać na świadków 19 innych kobiet. Gooding Jr. jest oskarżony także o gwałt na kobiecie, którego miał dokonać w 2013 roku w swoim pokoju hotelowym, gdzie została zaproszona ofiara. W tej sprawie aktor stanowczo zaprzecza.

gooding 2

 

Choć Gooding Jr. mierzy się z problemami prawnymi, wciąż pozostaje aktywny zawodowo – ma pojawić się w filmie Skeletons in the Closet u boku Terrence’a Howarda, lecz nie wiadomo, czy sytuacja aktora wpłynie na premierę produkcji.

W ostatnich latach Goodinga Juniora mogliśmy oglądać m.in. w serialu American Crime Story: Sprawa OJ Simpsona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA