search
REKLAMA
News

CHRISTIAN BALE złoczyńcą w THOR: LOVE AND THUNDER

Łukasz Budnik

7 marca 2020

REKLAMA

Christian Bale powraca do kina superbohaterskiego. O tym, że aktor może pojawić się w Thor: Love and Thunder mówiło się już na początku roku – teraz doniesienia potwierdziła Tessa Thompson (filmowa Walkiria) w wywiadzie dla Entertainment Tonight.

Według Thompson, Bale wcieli się w antagonistę filmu, choć na tę chwilę tajemnicą pozostaje jego tożsamość. Aktora zdradziła, że czytała już scenariusz Taiki Waititiego – nie mogła o nim wiele powiedzieć, ale dała znać, że na ekranie pojawi się kilka znanych twarzy oraz nowe postaci. Jej bohaterka wciąż ma rządzić Nowym Asgardem, osadzonym na Ziemi – funkcję tę nadał jej Thor w zakończeniu Avengers: Końca gry.

Zanim Bale stawi się na planie kolejnego widowiska Marvela, zrealizuje jeszcze kolejny projekt z Davidem O. Russellem, z którym współpracował już przy okazji Fightera (co przyniosło mu Oscara) i  American Hustle.

Przypomnijmy, że w nowej części Thora ponownie zobaczymy Natalie Portman, która wróci do swojej roli Jane Foster – na lipcowym Comic Conie zostało potwierdzone, że w trakcie filmu zostanie ona Thorem. Taika Waititi nie tylko pisze scenariusz filmu, lecz także go reżyseruje, podobnie jak Thora: Ragnarok. Premiera zaplanowana jest na 5 listopada 2021 roku.

Czy według was Bale ma potencjał na zagranie pamiętnego antagonisty?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA