Connect with us

News

CEO Sony Pictures sądzi, że filmom „Madame Web” i „Kraven” zaszkodzili krytycy. „Nie są złe”

CEO SONY PICTURES broni filmów „MADAME WEB” i „KRAVEN”, twierdząc, że krytycy zaszkodzili ich sukcesowi. Co na to widzowie?

Published

on

Czy MADAME WEB będzie mieć powiązania z innymi produkcjami uniwersum Sony? Reżyserka zabrała głos

Kraven Łowca – prawdopodobnie ostatnia odsłona ganionego przez krytyków i widzów Sony Spider-Man Universe – przypieczętował porażkę tego przedsięwzięcia, zaliczają najgorszy debiut spośród wszystkich odsłon uniwersum, do tej pory zarobiwszy na świecie jedynie 43 mln dolarów. Wcześniej klapą stała się Madame Web, a Venom: Ostatni taniec zarobił mniej niż poprzednie filmy o tym bohaterze.

Advertisement

CEO Sony Pictures Tony Vinciquerra w rozmowie z Los Angeles Times, że nie rozumie wyniku Kravena, bo nie jest to zły film. Dodał:

Wróćmy do „Madame Web. Ten film źle poradził sobie w kinach, bo prasa go ukrzyżowała, tymczasem na Netflixie poszło mu świetnie. Z jakiegoś powodu prasa nie chciała, byśmy kręcili „Kravena” i „Madame Web„, a krytycy zniszczyli te filmy. To samo było z „Venomem”, ale ten film pokochali widzowie i był dużym hitem. Z jakiegoś powodu niszczyli je krytycy. Jeśli wypuścimy kolejny film [należący do uniwersum], też zostanie zniszczony, bez względu na poziom.

Madame Web ma wynik 11% w serwisie Rotten Tomatoes, a Kraven nieco lepszy wynik – 15%.

Advertisement

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

Advertisement
Kliknij, żeby skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *