search
REKLAMA
News

ANGUS CLOUD nie żyje. Aktor znany z serialu “Euforia” miał 25 lat

Rodzina Angusa Clouda wydała oświadczenie.

Łukasz Budnik

1 sierpnia 2023

REKLAMA

Do sieci trafiła bardzo przykra informacja – w wieku 25 lat zmarł Angus Cloud, aktor najlepiej znany z roli Fezco w serialu Euforia

W sieci pojawiło się oświadczenie ze strony rodziny, która przekazała, że Cloud zmarł w domu rodzinnym w Oakland. Przyczyny nie podano wprost. (Aktualizacja: według TMZ, przyczyną śmierci Clouda mogło być przedawkowanie).

“Z ciężkim sercem żegnamy dziś tego niesamowitego człowieka. Jako artysta, przyjaciel, brat i syn Angus był dla nas wyjątkowy. W zeszłym tygodniu pochował ojca i zmagał się z jego stratą. Pociesza nas tylko to, że znów spotkał się z tatą, który był jego najlepszym przyjacielem. Angus otwarcie mówił o swojej walce ze zdrowiem psychicznym i mamy nadzieję, że jego śmierć przypomni innym, że nie są sami i nie powinni walczyć w milczeniu. Mamy nadzieję, że świat zapamięta go za jego humor, śmiech i miłość do wszystkich. Prosimy o prywatność, gdy próbujemy uporać się z tą druzgocącą stratą.

Cloud rozwijał swoją karierę także poza Euforią. Zagrał w filmie Freaky Tales z udziałem m.in. Bena Mendelsohna i Pedra Pascala, a także w The Line Ethana Bergera.

Przedstawiciele stacji HBO, gdzie emitowana jest Euforia, wyrazili już smutek z powodu śmierci aktora. Rola Fezco była pierwszą w jego karierze; aktor planowo miał powrócić w zapowiadanym trzecim sezonie.  

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA