search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Zack Snyder opublikował zdjęcie GAL GADOT z jej pierwszego dnia w kostiumie WONDER WOMAN

Łukasz Budnik

17 grudnia 2020

REKLAMA

Już 25 grudnia w USA na platformę HBO Max trafi Wonder Woman 1984, sequel przeboju z 2017 roku z Gal Gadot w roli głównej. Widowisko pojawi się w też w tych kinach, które będą wówczas otwarte. Sequel będzie osadzony w czasach zimnej wojny. Diana Prince wejdzie w konflikt z ZSRR, a na jej drodze stanie nowa antagonistka – Cheetah (w tej roli Kristen Wiig). Poza paniami w filmie zobaczymy Pedro Pascala, który zagra Maxwella Lorda – mężczyznę, który może spełniać życzenia, zawsze wiążące się jednak z ceną ze strony jego ofiar – to właśnie on przyczyni się do stworzenia Cheetah. 

Film zbiera niemal wyłącznie pozytywne recenzje, a krytycy są w większości zgodni, że reżyserka Patty Jenkins podołała zadaniu i stworzyła bardzo dobry sequel, pełen serca i emocji, z Gal Gadot po raz kolejny udowadniającą, że rola Wonder Woman została stworzona dla niej. Aktorka zadebiutowała w roli superbohaterki w Batman v Superman: Świcie sprawiedliwości z 2016 roku i tam też po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w kostiumie, gdy w trzecim akcie widowiska ruszyła na odsiecz by wesprzeć tytułowych bohaterów w walce z Doomsdayem.

Aby podsycić oczekiwanie na premierę WW1984, Zack Snyder – który obsadził Gadot w roli Wonder Woman – opublikował na Twitterze zdjęcie z pierwszego dnia zdjęciowego, podczas którego aktorka pojawiła się w kostiumie. Reżyser dodał, że wiedział, że nie będzie tylko jego Wonder Woman, lecz także całego świata.

Polska premiera kinowa widowiska zaplanowana jest na 22 stycznia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA