search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Zack Snyder opublikował zdjęcie GAL GADOT z jej pierwszego dnia w kostiumie WONDER WOMAN

Łukasz Budnik

17 grudnia 2020

REKLAMA

Już 25 grudnia w USA na platformę HBO Max trafi Wonder Woman 1984, sequel przeboju z 2017 roku z Gal Gadot w roli głównej. Widowisko pojawi się w też w tych kinach, które będą wówczas otwarte. Sequel będzie osadzony w czasach zimnej wojny. Diana Prince wejdzie w konflikt z ZSRR, a na jej drodze stanie nowa antagonistka – Cheetah (w tej roli Kristen Wiig). Poza paniami w filmie zobaczymy Pedro Pascala, który zagra Maxwella Lorda – mężczyznę, który może spełniać życzenia, zawsze wiążące się jednak z ceną ze strony jego ofiar – to właśnie on przyczyni się do stworzenia Cheetah. 

Film zbiera niemal wyłącznie pozytywne recenzje, a krytycy są w większości zgodni, że reżyserka Patty Jenkins podołała zadaniu i stworzyła bardzo dobry sequel, pełen serca i emocji, z Gal Gadot po raz kolejny udowadniającą, że rola Wonder Woman została stworzona dla niej. Aktorka zadebiutowała w roli superbohaterki w Batman v Superman: Świcie sprawiedliwości z 2016 roku i tam też po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w kostiumie, gdy w trzecim akcie widowiska ruszyła na odsiecz by wesprzeć tytułowych bohaterów w walce z Doomsdayem.

Aby podsycić oczekiwanie na premierę WW1984, Zack Snyder – który obsadził Gadot w roli Wonder Woman – opublikował na Twitterze zdjęcie z pierwszego dnia zdjęciowego, podczas którego aktorka pojawiła się w kostiumie. Reżyser dodał, że wiedział, że nie będzie tylko jego Wonder Woman, lecz także całego świata.

Polska premiera kinowa widowiska zaplanowana jest na 22 stycznia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA