search
REKLAMA
Znalezione w sieci

TOM HIDDLESTON jako JOKER na kolejnym fanarcie przedstawiającym tę postać

Łukasz Budnik

4 lipca 2020

REKLAMA

Fani Batmana z wielką chęcią poruszają temat tego, kto mógłby zagrać słynnego antagonistę w zaplanowanym na przyszły rok filmie z Robertem Pattinsonem. Padały już takie propozycje, jak Johnny Depp czy Macaulay Culkin, Bill Skarsgård czy – o czym mówi się już od lat – Willem Dafoe. Nowa propozycja może szczególnie zainteresować fanów kinowego uniwersum Marvela i postaci Lokiego (a z pewnością jest ich wielu) – bohaterem kolejnej grafiki jest bowiem Tom Hiddleston. 

Użytkownik “bryanzapp” przedstawił własną wizję antagonisty Batmana, przywdziewając go w klasyczny fioletowy garnitur i charakterystyczny makijaż. W związku z tym, że Hiddleston wciąż wciela się w Lokiego w MCU (kolejny raz zobaczymy go w tej roli w serialu na Disney+), raczej trudno spodziewać się go także w roli Jokera, można jednak zweryfikować, czy pasuje mu to wcielenie.

Według plotek Matt Reeves będzie chciał wprowadzić Jokera w kontynuacji The Batman. Kto według was najlepiej sprawdziłby się teraz w tej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA