search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Kolejne zdjęcia i informacje z planu WIEDŹMINA. Henry Cavill jako GERALT na nowym koniu

Łukasz Budnik

26 listopada 2020

REKLAMA

W Wielkiej Brytanii jakiś czas temu zostały wznowione zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, przerwane wcześniej przez wykrycie koronawirusa u trzech osób z ekipy. Twórcy serialu zaprezentowali nam już  kilka oficjalnych materiałów promocyjnych, wciąż czekamy jednak na zwiastun kolejnych odcinków. Tymczasem na portalu Redanian Intelligence pojawiły się kolejne fotografie z planu, będące własnością Burst Photos/LVT Media. Ponownie widzimy na nich główną gwiazdę produkcji – Henry’ego Cavilla, który dosiada nowego konia, innego niż Płotka (powody tej podmiany są nieznane).

Zdjęcia zobaczycie poniżej:

Mamy też kilka informacji z planu (uwaga! potencjalne spoilery!):

  • Geralt szarżował na żołnierzy Nilfgaardu którzy atakowali Yennefer;
  • nakręcono scenę masakry w wiosce;
  • tworzono kolejne ujęcia z Anyą Chalotrą i Freyą Allan;
  • kręcono sceny w wiosce elfów, w których wzięli udział Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca), Kaine Zajaz (Gage) i Wilson Radjou-Pujalte (Dara).

Opis fabuły drugiego sezonu przedstawia się następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych aktorów. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA