search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby MACAULAY CULKIN jako JOKER? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

8 maja 2020

REKLAMA

Powstający The Batman pobudza wyobraźnię widzów zastanawiających się, jaki aktor pasowałby na Jokera, z którym mógłby mierzyć się tytułowy bohater grany przez Roberta Pattinsona. Powstały już na przykład wizualizacje Johnny’ego Deppa w tej roli. Swoją propozycję podsunął także grafik komputerowy posługujący się pseudonimem spdrmnkyxxiii.

Twórca umieścił na swoim Instragramie ilustracje, na których w roli Jokera “obsadził” Macaulaya Culkina, gwiazdę Kevina samego w domu, który w 2018 roku zyskał na popularności gdy zaczął się więcej pokazywać w mediach oraz wystąpił w reklamie Google nawiązującej do świątecznego hitu kinowego z 1990 roku. Artysta przedstawił dwie wersje tego samego obrazka:

Oczywiście na tę chwilę nic nie wskazuje na to, by Joker w ogóle miał pojawić się w The Batman, jednak ta opcja zapewne nie jest wykluczona w sequelach. Uważacie, że Culkin byłby dobrym wyborem do tej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA