search
REKLAMA
News

Prezes Marvel Studios nazywa Zimowego żołnierza “najbardziej stabilną” osobą w THUNDERBOLTS

“Thunderbolts” zamknie 5. fazę MCU.

Łukasz Budnik

18 września 2022

REKLAMA

26 lipca 2024 roku zadebiutuje Thunderbolts – finałowy film 5. fazy MCU, który opowie o kolejnej drużynie uniwersum, tym razem składającej się z antybohaterów. Podczas D23 Expo poznaliśmy członków obsady widowiska, o którym opowiedział przy okazji prezes Marvel Studios – Kevin Feige.

W Thunderbolts do swoich ról z poprzednich filmów MCU powrócą Julia Louis Dreyfuss jako Allegra, David Harbour jako Red Guardian, Hannah John Kamen jako Ghost (widzieliśmy ją w drugiej części Ant-Mana), Wyatt Russell jako US Agent, Olga Kurylenko jako Taskmaster, Florence Pugh jako Yelena Belova oraz Sebastian Stan jako Bucky Barnes, znany też jako Zimowy żołnierz.

Feige stwierdził:

Myślę, że najwięcej o “Thunderbolts” powie wam to, że nasz ukochany Zimowy żołnierz to najbardziej stabilna osoba z całej grupy.

Producent podkreślił też, że Thunderbolts to teraz wiodąca grupa w MCU, jako że Avengers aktualnie nie istnieją jako zespół.

Z kolei Stan odpowiedział na pytanie, czy bohaterowie Thunderbolts to bohaterowie, czy złoczyńcy.

Może właśnie na to pytanie odpowie film, prawda? To zawsze ciekawe, gdy jako widz możesz zadecydować, czy dana postać jest bohaterem czy złoczyńcą. Myślę, że to jest właśnie intrygujące w tym filmie. Jest bardzo niekonwencjonalny. Punktem wyjściowym jest kwestia, kto tak naprawdę jest protagonistą, a kto antagonistą.

Film reżyseruje Jack Schrier. Prace na planie mają ruszyć w przyszłym roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA