search
REKLAMA
News

Ponowne spotkanie PRZYJACIÓŁ coraz bliżej

Łukasz Budnik

7 lutego 2020

REKLAMA

Zeszłoroczne obchody 25. rocznicy premiery Przyjaciół pokazały, że słynny sitcom wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Ostatecznym potwierdzeniem było zdjęcie całej szóstki aktorów, które Jennifer Aniston wstawiła na nowym instagramowym profilu – internet oszalał na jego punkcie, a w efekcie Aniston pobiła rekord Guinnessa w najszybszym przekroczeniu progu miliona obserwujących. 

W listopadzie 2019 roku “The Hollywood Reporter” poinformował, że trwają rozmowy na temat specjalnego reunionu wszystkich odtwórców ról tytułowych przyjaciół. W spotkaniu mieliby wziąć udział też twórcy serialu, a wydarzenie miałoby zostać udostępnione na nadchodzącej platformie streamingowej HBO Max, gdzie znajdą się też wszystkie sezony serialu (prawa do nich kosztowały serwis łącznie 425 milionów dolarów). Wygląda na to, że negocjacje się zakończyły. Według informacji uzyskanych przez “Deadline”, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry zakończyli rozmowy z Warner Bros. TV i pojawią się w godzinnym programie. Wskazywałby na to również niedawny tweet Matthew Perry’ego, który poinformował fanów, że nadchodzą duże wieści. Według informacji “Deadline”, każdy z aktorów ma otrzymać za udział w specialu od 3 do 4 milionów dolarów, choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Reunion nie ma być oparty na scenariuszu – twórcy serialu, David Crane i Marta Kauffman niejednokrotnie mówili, że nie planują rozgrzebywać wątków zakończonych podczas oryginalnej emisji sitcomu.

Przedstawiciele HBO Max i WarnerMedia na tę chwilę nie udzielili komentarza, ale niewykluczone, że już wkrótce przeczytamy oficjalne potwierdzenie i więcej informacji.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA