News
Obsada 5. sezonu STRANGER THINGS na wspólnym zdjęciu. Ruszają prace nad odcinkami
Rozpoczęła się produkcja finałowego sezonu.
Finałowy sezon Stranger Things wciąż przed nami. Niedawno dowiedzieliśmy się, że prace nad odcinkami ruszą znów w styczniu, a teraz mamy potwierdzenie w postaci zdjęcia obsady ostatniego sezonu.
Na fotografii opublikowanej przez Netflixa widzimy twórców – braci Duffer oraz najważniejszych aktorów pierwszego i drugiego planu, wśród których jest także Linda Hamilton (z tyłu, patrząc na lewo od piątki na ściani) – odtwórczyni roli Sary Connor w Terminatorze pojawi się w nowym sezonie w jednej z ról.
Bracia Duffer tak zapowiadali ostatni sezon:
Ten sezon jest jak sezon pierwszy na sterydach. Jest większy niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o skalę, ale też przynosi dużo frajdy, bo wszyscy z powrotem są w Hawkins. Interakcje Eleven i chłopaków bardziej przypominają te z pierwszego sezonu. Z kończeniem seriali jest jak z otwieraniem restauracji, jeśli chodzi o stosunek sukcesów do porażek. Powiedziałbym, że średnio 80% może się okazać niewypałem. Można polec, próbując zadowolić wszystkich. Mamy różnorodność fanów, jestem pewny, że mają swoje pomysły na to, jak serial powinien się skończyć.
Ale nie konsultujemy pomysłów w social mediach.
Głos zabierał też David Harbour, serialowy Hopper:
Wiem, jaki jest finałowy odcinek i w jaki sposób kończymy. Jest to coś bardzo, bardzo poruszającego – tego określenia użyję. [Bracia Duffer] jak zawsze są niesamowici i przechodzą samych siebie. To duże przedsięwzięcie – scenografie będą większe niż wszystko, co robiliśmy w przeszłości. Trochę zajmie, zanim będziemy mogli kręcić, ale tak to już jest. Cieszę się, że wrócimy i zamkniemy to w odważny, niesamowity sposób.

