search
REKLAMA
News

Natalie Portman i John Krasinski gwiazdami nowego filmu Guya Ritchiego. O czym opowie?

Kolejny projekt Ritchiego ujrzy światło dzienne.

Łukasz Budnik

12 stycznia 2024

REKLAMA

Wiemy już, jaki będzie kolejny projekt, który weźmie na warsztat Guy Ritchie – twórca zrealizuje dla Apple’a (we współpracy ze Skydance) film Fountain of Youth opowiadający o rodzeństwie, które nawiąże współpracę, aby odnaleźć źródło młodości. 

W czasie wyprawy bohaterowie będą musieli wykorzystać swoją wiedzę na temat historii, aby podążać za wskazówkami. Ich przygoda może zmienić życie, a nawet doprowadzić rodzeństwo do nieśmiertelności. Scenariusz do filmu napisał James Vanderbilt, a główne role zagrają John Krasinski i Natalie Portman. To kolejna zapowiedziana produkcja Apple i Skydance (pozostałe to The Gorge z Milesem Tellerem i Anyą Taylor-Joy oraz Mayday z Ryanem Reynoldsem i Kennethem Branaghem).

John Krasinski, Guy Ritchie and Natalie Portman
źródło: THR

Krasinski zyskał popularność jako Jim Halpert z The Office US. Od tamtej pory dał się poznać także jako reżyser, z powodzeniem tworząc Ciche miejsce i jego kontynuację; Portman ostatnio zbiera świetne recenzje za rolę w May December.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA