search
REKLAMA
News

Margot Robbie nie sądziła, że BARBIE kiedykolwiek powstanie. “Nie pozwolą nam”

“Barbie” zadebiutuje w lipcu.

Łukasz Budnik

12 kwietnia 2023

REKLAMA

W tym roku do kin trafi Barbie, gdzie tytułową rolę gra Margot Robbie, a w Kena wciela się Ryan Gosling. Reżyserką jest Greta Gerwig, która napisała scenariusz wraz ze swoim mężem Noah Baumbachem.

Oprócz Robbie i Goslinga, w obsadzie filmu są między innymi Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Kate McKinnon, Simu Liu, Alexandra Shipp, America Ferrara, Michael Cera, Dua Lipa oraz Issa Rae. Pojawia się też Will Ferrell, który w jednym z wywiadów stwierdził, że Barbie to hołd dla marki i satyryczna produkcja, stanowiąca komentarz na temat patriarchatu i kobiet w społeczeństwie.

Teraz na temat filmu wypowiedziała się Robbie, która przyznała, że nie sądziła, iż produkcja dostanie zielone światło.

Gdy pierwszy raz czytałam scenariusz “Barbie”, pomyślałam: “Ach, ale to jest dobre. Szkoda, że nigdy nie ujrzy światła dziennego, bo nigdy nie pozwolą nam nakręcić takiego filmu”. A jednak tak się stało.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BAFTA (@bafta)

Aktorka nie chciała się jednak podzielić szczegółami.

Na temat Barbie wypowiadał się też już Simu Liu, który nazwał scenariusz jednym z najlepszych, jakie trafiły do rąk jego agenta.

Premiera Barbie odbędzie się 21 lipca. Tego samego dnia do kin ma trafić Oppenheimer Christophera Nolana.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA