search
REKLAMA
News

Lily Collins na zdjęciach z trzeciego sezonu EMILY W PARYŻU

Netflix rozpoczął promocję 3. sezonu “Emily w Paryżu”.

Łukasz Budnik

22 września 2022

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix
REKLAMA

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu serialu Emily w Paryżu, w którym główną rolę gra Lily Collins. Zobaczcie, jak zapowiadają się kolejne odcinki.

W opisie trzeciego sezonu czytamy:

Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność – na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 5

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 3

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 2

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 4

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 10

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 9

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 8

Emily w Paryżu 3 sezon zdjęcie Netflix 7

W trzecim sezonie zagrali  Lily Collins (Emily Cooper), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Samuel Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), William Abadie (Antoine Lambert) oraz Lucien Laviscount (Alfie). 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA