search
REKLAMA
News

JAKE GYLLENHAAL z główną rolą w remake’u filmu “Wykidajło” z Patrickiem Swayzem

Nową wersję filmu “Wykidajło” wyreżyseruje Doug Liman.

Łukasz Budnik

2 sierpnia 2022

REKLAMA

W 1989 roku na ekrany trafił film Road House, znany u nas jako Wykidajło, w którym główną rolę zagrał Patrick Swayze. Aktor wcielił się tam w bramkarza baru, którego gośćmi byli gangsterzy, wobec czego w lokalu często dochodziło do awantur. Jak poinformowało The Hollywood Reporter, w przygotowaniu jest remake, w którym główną rolę zagra Jake Gyllenhaal.

Reżyserem filmu został Doug Liman (Na skraju jutra), a scenariuszem zajmą się Anthony Bagarozzi oraz Charles Mondry. Oprócz Gyllenhaala, w filmie pojawią się Billy Magnussen, Daniela Melchior, Gbemisola Ikumelo, Lukas Gage, Hannah Love Lanier, Travis Van Winkle, B.K. Cannon, Arturo Castro, Dominique Columbus, Beau Knapp oraz Bob Menery. Do obsady dołączył też Conor McGregor, gwiazda MMA, dla którego będzie to debiut w filmie.

Produkcja jest przeznaczona na serwis streamingowy Prime Video. W nowej wersji Gyllenhaal wcieli się w byłego zawodnika UFC, który zostaje bramkarzem baru na Florydzie, ale wkrótce odkrywa, że “w raju nie wszystko jest takie, jak się wydaje”.

Plany na film pojawiły się już w 2021 roku (wówczas dystrybuować go miało MGM, które potem zostało kupione przez Amazona). Liman wyraził swoją ekscytację z powodu reżyserowania remake’u i stwierdził, że nie może się doczekać, aż on i Gyllenhaal “pokażą widzom, co zrobią z tą kultową rolą”. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA