Informacja

Nowy Tomb Raider. Aktualizacja 07.02.2017: są zdjęcia Vikander jako Lary Croft!

Autor: REDAKCJA
opublikowano

MGM, Warner Bros i GK Films planują reboot filmowej wersji przygód pięknej archeolog z serii gier Tomb Raider. Lara Croft w interpretacji Angeliny Jolie pojawiła się na dużym ekranie dwukrotnie – w 2001 i 2003 roku – jednak rozczarowujące wyniki finansowe przełożyły się ostatecznie na zawieszenie projektu, który dopiero teraz wraca do łask.

alicia

Dotychczas mówiło się o tym, że w głównej roli wystąpi Daisy Ridley, czyli Rey z Przebudzenia mocy, ostatecznie jednak kontrakt podpisała Alicia Vikander, która po zeszłorocznych sukcesach, w tym Oskarze za Dziewczynę z portretu, jest obecnie gorącym nazwiskiem w Hollywood. Za kamerą Roar Uthaug, reżyser katastroficznej Fali i pierwszego norweskiego slashera z prawdziwego zdarzenia, Hotel zła. Fabuła ma się skupiać na początkach przygód Lary, czyli trzymać się ducha gry z 2013 roku, stanowiącej kolejny reboot serii. Innymi słowy, wszędzie świeży początek. A że na talent i urodę Alicii Vikander z pewnością możemy liczyć, jest szansa na ciekawe i wizualnie atrakcyjne kino przygodowe.

AKTUALIZACJA 24.01.2016

Oficjalnie ruszyły zdjęcia, niedługo więc możemy się spodziewać dodatkowych szczegółów oprócz tych, które już znamy. Wiemy, że u boku Alicii pojawią się Walton Goggins (jako antagonista) i Daniel Wu (nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli). Wiemy, że ważnym elementem fabuły ma być poszukiwanie zaginionego ojca Lary i znamy też datę premiery: 16 marca 2018. A o tym, że machina ruszyła, poinformował reżyser Roar Uthaug na Instagramie:

And we're off! #tombraider

A post shared by Roar Uthaug (@roaruthaug) on

AKTUALIZACJA 07.02.2016

A tymczasem pojawiły się zdjęcia przedstawiające Vikander w kostiumie. Jest dobrze!

Ostatnio dodane