search
REKLAMA
Znalezione w sieci

JOHNNY DEPP zastępuje AMBER HEARD w roli Mery w żartobliwym deepfake’u

Łukasz Budnik

4 marca 2021

REKLAMA

W  ostatnich dniach znów głośno było o Amber Heard. Przecieki sugerowały, że aktorka straciła rolę w Aquamanie 2 z powodu naruszenia warunków kontraktu, według którego ma być w odpowiedniej formie fizycznej. Heard miała się ostatnio zmagać z problemami zdrowotnymi, które sprawiły, ze nie jest przygotowana do wcielenia się w Merę. Ostatecznie plotki w takiej formie okazały się nieprawdą – dziennikarz “The Hollywod Reporter”, zasięgnął informacji u rzetelnych źródeł i napisał na Twitterze, że doniesienia o zwolnieniu Heard są “niedokładne”.

Heard kojarzy się obecnie z kontrowersjami związanymi ze sprawami sądowymi z udziałem jej i Johnny’ego Deppa. Brytyjski sąd zadecydował w zeszłym roku, że były podstawy aby nazwać aktora żonobijcą, jednak wielu fanów uważa, że to on był ofiarą Heard, która miała się nad nim znęcać psychicznie i fizycznie. W sieci istnieje petycja o usunięcie aktorki z Aquamana 2, która ma obecnie już niemal 2 miliony podpisów. Faworytką fanów do zastąpienia Heard jest niezmiennie Emilia Clarke, choć fantazja ucieka dalej – na Twitterze popularność zdobywa krótki filmik, w którym twarz aktorki została zastąpiona wizerunkiem samego Deppa:

 

Jeszcze w zeszłym roku sama Heard nie miała wątpliwości, że powróci do roli Mery w kontynuacji. Twierdziła, że jest bardzo podekscytowana, a “opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości”. Wzięła także udział w dokrętkach do Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, a na początku roku pojawiły się doniesienia, że negocjuje rolę w serialu o Merze.

Aquaman 2 ma trafić do kin 16 grudnia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA