search
REKLAMA
Znalezione w sieci

CHRIS PRATT jako INDIANA JONES w nowym filmiku z cyklu Deepfake

Łukasz Budnik

12 maja 2020

REKLAMA

Nie słabnie popularność Deepfake’ów, filmików, na których twarze aktorów i aktorek podmienione są za pomocą technologii na inne wizerunki. Daje to właściwie nieskończone możliwości sprawdzania jak wyglądałyby słynne filmy gdyby zagrał w nich ktoś inny.  Wielką popularność zdobył jakiś czas temu filmik, w którym Tom Holland i Robert Downey Jr. “pojawili się” w Powrocie do przyszłości, tymczasem na kanale Shamook udostępniono nowy ciekawy Deepfake. 

Tym razem na warsztat wzięto filmy z serii o Indianie Jonesie, podmieniając twarz Harrisona Forda na wizerunek Chrisa Pratta. Aktor już po premierze Strażników Galaktyki przywoływany był przez niektórych fanów jako osoba, która mogłaby godnie zastąpić Forda w tej roli. Na tę chwilę nie zapowiada się jednak, by w Indianę miałby wcielić się ktokolwiek inny – z zapowiadaną na 2022 rok piątą częścią, którą ma wyreżyserować James Mangold, niezmiennie wiązany jest Ford. Tak czy inaczej, możecie sprawdzić, jak wyglądałaby oryginalna trylogia, gdyby wystąpił w niej Pratt.

Jak myślicie, czy w ewentualnych kolejnych kontynuacjach Pratt mógłby zastąpić Forda?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA