search
REKLAMA
Wywiad

Dlaczego THE OFFICE PL będzie dobrym serialem?

Odpowiedzi na to pytanie szukamy bezpośrednio na planie zdjęciowym serialu.

Paulina Zdebik

19 października 2021

REKLAMA

W wakacje tego roku miałam przyjemność pracować jako asystentka produkcji na planie The Office PL. W związku z wszechobecną krytyką, która wręcz zalewała internet w trakcie naszego kręcenia, wpadłam na pomysł, by przekornie się z nią skonfrontować, próbując znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego miałoby to wyjść nie źle, jak wszyscy wokół przewidują, a dobrze.

Jeśli jesteście ciekawi tego, co mają do powiedzenia w tej kwestii członkowie ekipy, która pracowała przy polskiej wersji tego uwielbianego na całym świecie serialu, to zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału zrealizowanego przeze mnie podczas zdjęć.

W przypadku oglądania na komputerze zalecamy włączenie trybu pełnoekranowego.

Uwaga! Wideo ma charakter żartobliwy i nie jest bynajmniej niczym profesjonalnym, zostało nagrane telefonem komórkowym w przerwach między ujęciami, więc polecam traktować  przedstawione w nim wypowiedzi z lekkim dystansem.

Paulina Zdebik

Paulina Zdebik

Z urodzenia gdańszczanka, z miejsca zamieszkania - katowiczanka, paryżanka, a aktualnie warszawianka. Studentka Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Na planach zdjęciowych najlepiej odnajduje się w pionie reżyserskim bądź kostiumowym. Oprócz tworzenia filmów, bardzo lubi też o nich pisać. Wielka fanka Mechanicznej pomarańczy, Xaviera Dolana, Yorgosa Lanthimosa, francuskiej Nowej Fali oraz... horrorów. Kontakt: paulinazdebik@wp.pl.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA