search
REKLAMA
Quiz

QUIZ! Sprawdź, ile wiesz o filmach studia A24 i wygraj dostęp do filmu MINARI na platformie Canal+

Ile wiecie o filmach studia A24? Odpowiedzcie na pytania i wygrajcie możliwość obejrzenia filmu na VOD!

Jan Brzozowski

7 listopada 2021

REKLAMA

Na platformach VOD jest już dostępny film Minari, jeden z filmów nominowanych do tegorocznych Oscarów. Jeśli chcecie zapoznać się z ta wyjątkową produkcją, macie na to świetną okazję dzięki konkursowi, który proponujemy wam razem z Canal+ i Best Film.

Waszym zadaniem jest odpowiedzenia na kilkanaście pytań dotyczących filmów produkcji A24, studia stojącego także za Minari. Ci, którzy zdobędą najwięcej punktów w najkrótszym czasie otrzymają kod, który będą mogli wykorzystać aby obejrzeć film na platformie Canal+ (przeniesiecie się tam po kliknięciu w obrazek):

Do rozdania mamy pięć kodów. Konkurs potrwa tydzień.

Zapraszamy także na fanpage Canal+ oraz Best Film:

Facebook Canal+

Instagram Canal+

Facebook Best Film

Janek Brzozowski

Jan Brzozowski

Absolwent poznańskiego filmoznawstwa. Permanentnie niewyspany, bo nocami chłonie na zmianę westerny i kino nowej przygody. Wielki fan umiejętności aktorskich Jamesa Deana i Jimmy'ego Stewarta oraz urody Ryana Goslinga i Elle Fanning. Poza dziesiątą muzą interesuje go również literatura amerykańska (w szczególności proza Huntera S. Thompsona i Philipa Rotha) oraz francuska (zwłaszcza dzieła Marcela Prousta i Alberta Camus), a także piłka nożna (od 2006 roku jest oddanym kibicem FC Barcelony). Ostatnimi czasy odkrywa w sobie ogromne pokłady miłości względem kina dokumentalnego. Żałuje w życiu tylko jednego: że nie jest kimś innym. E-mail kontaktowy: jan.brzozowski@protonmail.com

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA