Plebiscyt

Wybieramy NAJLEPSZE SERIALE OSTATNIEJ DEKADY. Weź udział w głosowaniu

Autor: Przemysław Mudlaff
opublikowano

Chociaż formalnie dekada minie dopiero za rok, to wiele czasopism, magazynów i stron internetowych poświęconych filmowej publicystyce chętnie dzieli się z czytelnikami różnorodnymi plebiscytami podsumowującymi mijające dziesięciolecie w kinie i telewizji. Nie chcielibyśmy być gorsi, ponadto jesteśmy niezwykle ciekawi waszego zdania, dlatego proponujemy wam wzięcie udziału w plebiscycie na najlepsze seriale ostatniej dekady.

Mijające dziesięciolecie było zresztą w historii telewizji rewolucyjne. Wczorajsze telewizory dziś wyręczają już często smartfony, na których – gdziekolwiek tylko chcemy – możemy oglądać ulubione seriale. To głównie zasługa popularnych platform streamingowych, przebijających się nawzajem liczbą proponowanych produkcji. Według wielu ogrom proponowanych treści medialnych oznacza spadek ich jakości, mimo wszystko na razie nie mamy na co narzekać pod tym względem. Wystarczy spojrzeć na obsadę i twórców najlepszych serialowych produkcji, aby stwierdzić, że panujący obecnie trend nie jest raczej jedynie chwilowym epizodem o niskiej jakości. Problematyczny jest dziś raczej ból głowy wynikający ze zbyt dużego wyboru różnorodnych programów.

Niniejsze głosowanie obejmuje większość znaczących produkcji serialowych z lat 2010–2019. Dodatkowo znajdują się tu również serie wyprodukowane przed 2010 rokiem, ale tylko pod warunkiem, jeśli większość ich sezonów miała premierę w obecnej dekadzie. Spośród tytułów widocznych w poniższym formularzu możecie wybrać maksymalnie dziesięć. Jeśli brakuje wam ulubionego serialu, wpiszcie swoje propozycje. Dobrze przemyślcie wybór, bo tytułów jest tu aż 250! Szukając danego tytułu pamiętajcie, że operujemy POLSKIMI TYTUŁAMI. Macie czas do 19 grudnia, do godziny 23:59. Zapraszamy!

Ostatnio dodane