ZENDAYA komentuje sugestię, że powinna zagrać w KILL BILL 3 Quentina Tarantino

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Wciąż nie wiadomo, jaki projekt wybierze Quentin Tarantino na swój ostatni film. Wśród propozycji przewijała się kontynuacja Kill Bill. Jednym z pomysłów było skupienie się na postaci dorosłej córki Vernity Green, która pragnęłaby zemsty na bohaterce Umy Thurman za zabicie jej matki w pierwszej części filmu.

O idei tej kilka tygodni temu rozmawiała z NME Vivica A. Fox, która wcielała się w Vernitę. Aktorka stwierdziła, że jeśli pomysł doszedłby do skutku, a występująca w roli jej córki Ambrosia Kelly nie zamierzała wystąpić w filmie, Tarantino powinien zaangażować do projektu Zendayę. Fox wyraziła nadzieję, że reżyser czekał z realizacją Vol. 3 do momentu aż pojawi się aktorka, która wiekiem pasowałaby do roli osieroconej córki jej Vernity. Gwiazda Euforii, należących do MCU filmów o Spider-Manie oraz nadchodzącej Diuny wydaje jej się idealnym wyborem.

Sprawę skomentowała sama Zendaya przy okazji rozmowy z magazynem Empire. Aktorka powiedziała:

Widziałam to! Byłam zaszczycona, że tak powiedziała. Jest niesamowita i schlebia mi, że pomyślała tak o mnie.

Jednocześnie Zendaya zwróciła uwagę, że na tę chwilę to jedynie spekulacja i plotka.

To tylko pomysł. Internet podłapuje rzeczy i tak to się rozkręca.

Fanowska grafika, autor: Boss Logic

W zeszłym roku reżyser zdradził, że trzeci Kill Bill wciąż jest prawdopodobną opcją i że spotkał się z Umą Thurman aby porozmawiać na ten temat. Co więcej, ma już pomysł na to, jak mogły potoczyć się dalsze losy Panny Młodej i co chciałby zrobić z tą postacią. Tarantino zaznaczył jednak, że do ewentualnej realizacji projektu doszłoby dopiero za kilka lat.

Nie chciałem wymyślać jakiejś niedorzecznej przygody. Ta postać na to nie zasługuje. Panna Młoda walczyła długo i ciężko. Mam pomysł, który mógłby być interesujący, ale jeszcze przez jakiś czas bym się nim nie zajął. Musiałyby minąć przynajmniej trzy lata.

Chcielibyście zobaczyć Kill Bill 3?

Ostatnio dodane