ZAWIEDZIONE NADZIEJE. Papież nie dla Polaków

Autor: Szymon Pewiński
opublikowano

Niestety, radość fanów Młodego papieża, która wydawała się niczym łaska z nieba, okazała się płonna lub przynajmniej przedwczesna. Serial Paolo Sorrentino legalnie ściągną najprawdopodobniej tylko amerykańscy użytkownicy HBO.

Informacja, która w poniedziałek pojawiła się na naszym portalu, sugerowała, że również w Polsce będziemy mieli możliwość pobrania pierwszego sezonu tego wyjątkowego serialu.

Gdy 10 kwietnia, bo taką datę podawał między innymi portal Indiewire, zajrzeliśmy pod podany link, szybko okazało się, że ta możliwość nie dotyczy naszego regionu. Amerykanie mogą się cieszyć, my pewnie trochę poczekamy.

Cóż, pośpieszyliśmy się z dobrymi wiadomościami, za co wypada przeprosić zarówno naszych czytelników, jak i klientów HBO, do którego w poniedziałek wysłaliśmy zapytanie w tej kwestii. Ekipa HBO Polska odpisała, że niestety w naszym kraju nie będzie możliwości ściągnięcia Młodego papieża.

A na osłodę i zachętę do obejrzenia serialu z Jude’em Lawe w roli Piusa XIII jeden z najzabawniejszych fragmentów tego dziesięcioodcinkowego cudu.

Ostatnio dodane