Wiemy, kto zagra Clarice Starling w serialowej kontynuacji MILCZENIA OWIEC

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W styczniu tego roku „Deadline” poinformowało, że stacja CBS zrealizuje kontynuację Milczenia owiec skupioną na postaci Clarice Starling. Serial ma być zatytułowany po prostu Clarice

Fabuła będzie toczyć się rok po wydarzeniach z Milczenia owiec. To osobista historia Sterling, która powraca aby tropić seryjnych morderców i przestępców seksualnych, a także zagłębia się w polityczny świat Waszyngtonu. Obsadzono rolę tytułową. W Clarice wcieli się Rebecca Breeds. Aktorka ma na koncie występy w takich serialach jak The Originals We Are Men, gościnnie pojawiła się też w Słodkich kłamstewkach oraz The Brave.

Przypomnijmy, że w Sterling wcielały się do tej pory Jodie Foster i Julianne Moore. Postać Hannibala Lectera ma być nieobecna w nadchodzącym serialu. Scenarzystami i producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman i Jenny Lume którzy cieszą się, że będą mogli przedstawić osobistą historię Clarice, jej zmagania i zwycięstwa. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Historię Clarice opisał w swoich książkach Thomas Harris – w dzieciństwie mieszkała z ojcem, policjantem, który został później zabity. Clarice trafiła do domu dziecka, a później dołączyła do FBI. Nie wiadomo, w jakim stopniu serial bazować będzie na materiale źródłowym.

Ostatnio dodane