Wiemy, kogo usłyszymy w animowanej kontynuacji HE-MANA. Mark Hamill jako Szkieletor!

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W sierpniu zeszłego roku informowaliśmy, że na Netflixa trafi serial anime kontynuujący nierozwiązane wątki z kultowej serii He-Man i Władcy Wszechświata. Będzie on zatytułowany Masters of the Universe: Revelation. 

Za powstanie serialu odpowiedzialny będzie Kevin Smith, a produkcją zajmie się Mattel TV. Za animację odpowiadać będzie Powerhouse Animation, które pracowało również nad Castlevanią. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale wiemy, kto użyczy głosów bohaterom serialu.

Obsada jest imponująca: Chris Wood jako He-Man, Mark Hamill jako Szkieletor, Lena Headey jako Wiedźma, Sarah Michelle Gellar jako Teela,  Stephen Root jako Kot Bojowy, Liam Cunningham jako Zbrojny Rycerz,, Diedrich Bader jako Król Randal/Żelaznoszczęki, Tiffany Smith jako Andra, Henry Rollins jako Tri-Klops, Alan Oppenheimer jako Moss Man, Griffin Newman jako Orko, Susan Eisenberg jako Czarodziejka, Alicia Silverstone jako Królowa Marlena, Justin Long jako Roboto,  Phil LaMarr jako He-Ro, Tony Todd jako Scare Glow, Jason Mewes jako Stinkor, Cree Summer jako Kapłanka, Kevin Michael Richardson jako Bestia, Kevin Conroy jako Wodnik i Harley Quinn Smith jako Ileena.

Oryginalny serial był globalnym hitem a zabawki Mattela są na rynku już od 35 lat. W 1987 roku do kin trafił film aktorski z Dolphem Lundgrenem w roli głównej, który okazał się porażką artystyczną i finansową. Obecnie w produkcji jest reboot, gdzie w He-Mana ma wcielić się Noah Centino.

Będziecie oglądać nowe przygody Władców wszechświata?

Ostatnio dodane