search
REKLAMA
News

Wiedźmińskie niech będą Święta! NETFLIX przynosi prezenty dla fanów serialu

Weronika Lipińska

15 grudnia 2020

REKLAMA

Z okazji nadchodzącej Gwiazdki, fani serialu Wiedźmin na Netfliksie zostali zaproszeni do udziału w kampanii „6 Days of Witchmas”, w ramach której przez 6 dni zaczynając od jutra będą się pojawiać w sieci ekskluzywne treści związane z produkcją i to od fanów będzie zależało, jakie.

Na oficjalnym koncie Wiedźmina na Twitterze pojawił się wpis ogłaszający okołoświąteczne wydarzenie, które rozpoczyna się 16 i kończy 21 grudnia. W tym czasie fani będą mogli brać udział w codziennych głosowaniach, w których do wyboru będzie albo przyjęcie z góry wiadomego prezentu albo powołanie się na Prawo Niespodzianki. Zwycięski wybór będzie ujawniany następnego dnia wraz z kolejnym prezentem i głosowaniem.

Dalej w wątku czytamy:

Zdobyłem te dary szukając wzdłuż i wszerz “kontentu”, o który tak często mnie prosicie. Możecie przyjąć prezent ALBO powołać się na Prawo Niespodzianki. Decyzja zostanie podjęta przez zbiorowość poprzez głosowanie, które odbędzie się tutaj. Zwycięski wybór zostanie ujawniony następnego dnia wraz z nowym podarunkiem i kolejnym głosowaniem. Wybierz mądrze, jako że moje podarunki są szczere, ale przy Prawie Niespodzianki moje muzycznie uzdolnione ręce są związane.

Zatem wygląda na to, że zaproszenie na świąteczne obchody wystosował sam Jaskier. Dla wielbicieli serialu to na pewno nie lada okazja do umilenia sobie oczekiwania na nowy sezon. Co prawda prace nad drugim sezonem trwają, jednak nie bez problemów i opóźnień spowodowanych pandemią Covid-19 i nie tylko. Dopiero co informowaliśmy o kontuzji, której doznał na planie Henry Cavill.

Weźmiecie udział w zabawie?

REKLAMA