TOMB RAIDER 2 ZE ZNAKIEM ZAPYTANIA, DUKE NUKEM WYBRANY. Suma Wszystkich Newsów #3

Autor: Szymon Skowroński
opublikowano

Wiemy, że macie mało czasu, dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń filmowych dnia.

Cena get some!

To już oficjalne: John Cena, stukilogramowy wojownik i zbawca planety Ziemia (kiedy The Rock ma wolne), dorywczo – aktor charakterystyczny, zagra Duke’a Nukema w ekranizacji kultowej gry komputerowej. Podobno twórcy inspirują się Deadpoolem. Oby nie zainspirowali się Duke Nukem Forever – projektem, który był w fazie produkcji bodajże dwanaście lat.

Alicja w krainie rozczarowań

Ploteczki:  decydenci z MGM i Warner Bros (film jest koprodukcją) podobno srogo się zawiedli na wynikach Tomb Raidera. Mają do wyboru: zatrudnić bardziej ogarniętego reżysera, doświadczonych scenarzystów wstawić zamiast nowicjuszy, zrobić więcej efektów praktycznych a mniej kiczowatego CGI i powiększyć odrobinę biust aktorki lub zrobić drugi raz tak samo, ale z kimś innym. Ciekawe, co wymóżdżą.

Ale jak to beze mnie? Ja chcę jeszcze raz! Weźcie mnie, nooo!

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Marvelu, ale baliście się zapytać

Szybki przekrój przez dzisiejsze newsy marvelowe: Zimowy Żołnierz w końcu spotka Rocket Racoona. Thanos będzie głównym bohaterem w najbliższych Avengersach. Kapitan Marvel może rozgrywać się w alternatywnej linii czasowej. Hulk mądrzeje i chce zawładnąć planetą. Po ciepło przyjętym występie w Czarnej Panterze, Okoye wraca na łamy komiksów. Dwa filmy o X-menach przełożone. Pamiętacie jeszcze świat bez MCU?

Panie Bailey pan się nie boi, Akademia murem za Panem stoi!

Słowo wstępu: John Bailey to prezydent Akademii Wiedzy i Sztuki Filmowej. Tzn. Szef Oscarów. Parę kobiet tuż po dziewięćdziesiątej ceremonii wręczenia nagród oskarżyło go o molestowanie. Akademia powołała wewnętrzną komisję, która stwierdziła, że molestowania nie było. Koniec newsa. Śmieszy was? #MnieTeż.

Martwy prezydent znów straszy

Powstaje horror o Abrahamie Lincolnie. Fabuła ma dotyczyć jego przyjaciela, Henry’ego Rathbone’a, który po zamachu na prezydenta zaczyna mieć przerażające halucynacje i wizje. Obstawiam, że w filmie znajdzie się majaczenie o ataku na World Trade Center, koszmar o wyborze Trumpa na prezydenta i anioł o wyglądzie Hillary Clinton, głoszący dobrą nowinę.

A potem… może slapstickowa komedia o moich nastoletnich latach?

Głosy bez twarzy

Powstaje nowa wersja Doktora Dollitle. W tytułową rolę wcieli się Robert Downey Jr. (chichot losu, bo o RDJ można powiedzieć wiele, ale nie, że „do little”). Dziś podano, kto udzieli głosu zwierzakom. Będą to, między innymi, Emma Thompson, Rami Malek, Octavia Spencer, Marion Cotillard, Tom Holland (może zdubbinguje pająka, hehe), Selena Gomez i Ralph Fiennes. Istnieje duża szansa, że ta wiadomość nie ma znaczenia dla polskich odbiorców. Film dystrybuują ci sami ludzie, co nową wersję Jumanji, która trafiła do nas tylko z polskim dubbingiem. Szykujcie się na Szyca, Adamczyka, Karolaka i Kluźniak.

 

 

Ostatnio dodane