TOM CRUISE wcieli się w Iron Mana z innej rzeczywistości? Plotka dotycząca kinowego uniwersum Marvela

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W przygotowaniu jest druga część perypetii Doktora Strange’a, zatytułowana Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Reżyserowane przez Sama Raimiego widowisko ma na dobre wprowadzić do świata kinowego uniwersum Marvela koncept alternatywnych rzeczywistości.

Fani zastanawiają się, w jaki sposób twórcy wykorzystają nowe możliwości które się przed nimi otworzą (w związku z angażem Raimiego, który ma na koncie trylogię o Spider-Manie, padały teorie że w filmie zobaczymy Tobeya Maguire’a). Tymczasem portal The Direct poinformował o nowych doniesieniach od Daniela Richtmana, który przekazał:

Słyszałem, że rozważają kilka interesujących cameo, aby pokazać różne wersje już znanych postaci. Jednym z przykładów jest Tom Cruise jako Tony Stark z innej Ziemi.

Powyższą informację można na tę chwilę traktować wyłącznie jako plotkę, jest ona jednak o tyle ciekawa, że Cruise był jednym z kandydatów rozważanych do roli Iron Mana zanim jeszcze obsadzono w niej Roberta Downeya Juniora. Swego czasu powstał nawet Deepfake, dzięki któremu możemy sprawdzić jak aktor prezentowałby się w dotychczasowych filmach MCU:

Chcielibyście, aby ta plotka okazała się prawdą?

Premiera drugiego Doktora Strange’a zaplanowana jest na 25 marca 2022. 

Fotka główna: The Direct

Ostatnio dodane