THE UMBRELLA ACADEMY. Oficjalna zapowiedź drugiego sezonu

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

The Umbrella Academy to serial Netflixa oparty na komiksie pod tym samym tytułem. Pierwszy sezon zadebiutował w lutym 2019 roku i spotkał się z przechylnymi recenzjami, zaś w kwietniu tego roku ogłoszono powstanie drugiej serii. Dziś pojawiła się jej pierwsza zapowiedź.

Zawiązanie fabuły przedstawia się następująco: 1 października 1989 roku 43 kobiety na całym świecie zaczynają rodzić, mimo iż żadna z nich nie była wcześniej w ciąży, a siedmioro z urodzonych dzieci zostaje adoptowanych przez miliardera. Sześcioro z nich mężczyzna wykorzystuje do stworzenia drużyny superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, zaś numer Siedem wiedzie normalne życie. Wiele lat później jeden z bohaterów powraca z podróży w przyszłość i informuje o zbliżającym się zagrożeniu. Poniżej materiał zapowiadający serię drugą. Zadebiutuje ona 31 lipca.

W głównych bohaterów pierwszego sezonu wcielili się Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J.Blige.

Czekacie na kontynuację?

Ostatnio dodane