search
REKLAMA
News

STEPHEN KING poleca seans jednego z najnowszych thrillerów na Netfliksie. “Trzyma w napięciu”

Stephen King kolejny raz zarekomendował czytelnikom jakiś tytuł.

Łukasz Budnik

16 września 2022

REKLAMA

Już kilka razy pisaliśmy o produkcjach polecanych przez Stephena Kinga, który aktywnie udziela się na Twitterze, często dzieląc się z czytelnikami swoim gustem. Tym razem słynny pisarz zarekomendował nowy thriller na Netfliksie, który trafił do serwisu w ostatnim dniu sierpnia.

Chodzi o produkcję Przypadkowy przechodzień, w którym główne role zagrali George MacKay i Hugh Bonneville. W opisie filmu czytamy:

Zbuntowany młody graficiarz bierze na cel mury domów bogatej londyńskiej elity. Tak odkrywa mroczny sekret znanego sędziego, przez który on sam i jego najbliżsi znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

King w swoim tweecie napisał:

Szukacie trzymającego w napięciu skromnego thrillera, który kojarzy się z twórczością Ruth Rendell i Patricii Highsmith? Sprawdźcie “Przypadkowego przechodnia”. Robi swoje.

W serwisie Rotten Tomatoes zebrano do tej pory 33 recenzje filmu, a 67% z nich jest pozytywnych. Wiele głosów uznania idzie w stronę Bonneville’a, który swoją rolą wynosi thriller na wyższy poziom. Nieco gorzej film radzi sobie wśród widzów; pozytywnie oceniło go 46% głosujących. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA