MOC JEST W TOBIE SILNA? Star Wars: Force for Change da ci szansę zagrania w filmie!

Autor: Damian Halik
opublikowano

Chyba nikt nie miał wątpliwości, że w tym roku Lucasfilm i Disney przygotują dla nas coś specjalnego. Oczywiście w grudniu otrzymamy nową, ósmą już odsłonę kultowej space opery, ale wszyscy wiemy, że to zdecydowanie za mało. Przecież w przyszłym miesiącu wypada 40. rocznica premiery filmu Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja, który zapoczątkował gwiezdnowojenną sagę!

Wczoraj w studiu stacji ABC gościli Daisy Ridley i Mark Hamill. Podczas porannego programu Good Morning America ucięli sobie krótką pogawędkę z prowadzącym, jednak zamiast podzielić się jakimiś smaczkami dotyczącymi Star Wars: The Last Jedi – czego wszyscy oczekiwali – aktorzy mówili o… Star Wars: Force for Change. I nie, nie jest to tytuł dziewiątej części sagi, która do kin trafi zapewne w grudniu 2019 roku.

Star Wars: Force for Change to akcja charytatywna, którą Lucasfilm i Disney zawiązały w roku 2014. Dotychczas za pośrednictwem SW: FfC przekazano na cele charytatywne już przeszło trzynaście milionów dolarów, z czego aż dziewięć trafiło na konto UNICEF. Teraz akcja powraca jako jedna z form obchodów 40. rocznicy premiery Gwiezdnych wojen, oferując fanom sagi naprawdę ciekawe nagrody, które z pewnością niejednego zachęcą do wsparcia. Środki zebrane podczas kampanii Past, Present and Future zostaną przekazane do UNICEF oraz Starlight: Children’s Foundation.

Akcja na zasadach crowdfundingu potrwa równy miesiąc. W tym czasie fani z najdalszych krańców świata mogą zdobywać mniej lub bardziej wyszukane gadżety, jednak największym smaczkiem są tu trzy główne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród osób biorących udział w Star Wars: Force for Change. Nagrody uszeregowano zgodnie z tytułem kampanii Past, Present and Future. Każda z nich obowiązuje jedynie przez tydzień.

Past to możliwość odwiedzenia rancza Skywalkera i spędzenie tam całego dnia, włączając w to prywatny pokaz filmu Gwiezdne wojny: Nowa nadziejaPresent to zaproszenie na oficjalną premierę Star Wars: The Last Jedi i udział w zamkniętej imprezie popremierowej wraz z ekipą filmową. Z kolei Future to wycieczka na plan, poznanie reżysera i aktorów oraz możliwość znalezienia się w obsadzie filmu o losach młodego Hana Solo, nad którym obecnie trwają prace. ALE! Jednej osobie uda się zgarnąć wszystkie trzy nagrody!

By wziąć udział w kampanii, należy odwiedzić jej stronę na portalu Omaze.

Akcja wystartowała wczoraj i potrwa do 11 maja, ale Star Wars: Force for Change to dopiero początek gwiezdnowojennych atrakcji! Jutro w Orlando na Florydzie rozpoczyna się także konwent Star Wars Celebration, podczas którego w końcu zaprezentowany zostanie pierwszy zwiastun filmu Star Wars: The Last Jedi.

Ostatnio dodane