Sprawdzono, którzy aktorzy najczęściej PRZEKLINALI NA EKRANIE

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Zastanawialiście się kiedyś, którzy aktorzy najczęściej przeklinali na ekranie? Postanowili to sprawdzić przedstawiciele serwisu Buzz Bingo. Przeanalizowali ponad 3500 scenariuszy, dzieląc je według kwestii danej postaci, po czym sprawdzili, jaki jest stosunek przekleństw do wszystkich słów przez nią wypowiedzianych. Na koniec zsumowano bluzgi postaci granych przez jednego aktora i tak otrzymano rezultaty.

Zanim przejdziemy do samych aktorów, warto wspomnieć o innych wynikach tych badań – zmierzono, że filmem w którym pada największa liczba przekleństw jest Wilk z Wall Street (715), na drugim miejscu plasują się zeszłoroczne Nieoszlifowane diamenty (646), a na trzecim – Kasyno (606). Przekłada się to na podium najczęściej bluzgających postaci – zajmują je przedstawiciele powyższych filmów. Są to kolejno Jordan Belfort (332), Howard (295) i Nicky (288). Największą liczbę przekleństw na tysiąc słów usłyszymy z kolei w reżyserskim debiucie Gary’ego Oldmana, Nic doustnie (41,3). Sprawdzono też, że najczęściej przeklinano w filmach z lat 90.

Poniżej wykres pokazujący, którzy aktorzy najczęściej przeklinali na ekranie. 

Źródło: Buzz Bingo

Jeśli chcecie dokładnie sprawdzić pozostałe wykresy, możecie to zrobić TUTAJ.

Jesteście zaskoczeni, że to właśnie Jonah Hill przeklął najwięcej razy? Z pewnością przyczyniły się do tego występy w komediach i Wilku z Wall Street. 

Ostatnio dodane