SNOWPIERCER. Nowy teaser nadchodzącego serialu science fiction

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Polski oddział Netflixa opublikował nowy teaser zbliżającego się serialu Snowpiercer. Postapokaliptyczna historia oparta jest zarówno na filmie Snowrpiercer: Arka przyszłości Joon-Ho Bonga z 2013 roku, jak i na komiksie będącym jego pierwowzorem – francuskim „Le Transperceneige”.

Oto, jak przedstawia się zarys fabuły: „Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt. „

Serial powstał dla stacji TNT, a pierwszy odcinek zostanie pokazany 17 maja (kolejne będą co tydzień trafiać na platformę). W produkcji wystapili między innymi Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Summer i Annalise Basso. Dla zainteresowanych jeszcze anglojęzyczny zwiastun od TNT:

Ostatnio dodane