search
REKLAMA
News

Sezon BIAŁEGO LOTOSU z największymi gwiazdami serialu? Twórca nie ma nic przeciwko

“Biały Lotos” doczekał się do tej pory dwóch sezonów.

Łukasz Budnik

30 maja 2023

REKLAMA

W zeszłym roku oglądaliśmy drugi sezon serialu Biały Lotos, w którym śledziliśmy perypetie w większości nowych bohaterów podczas ich wakacji we Włoszech. Już teraz zapowiedziany są kolejne odcinki, w których przeniesiemy się do Azji. Na temat przyszłości serialu i tego, kogo możemy zobaczyć w następnych sezonach, wypowiedział się jego twórca, Mike White.

Scenarzysta i reżyser powiedział:

Łatwo byłoby zrobić z tego zwyczajną antologię, ale większą frajdę daje tworzenie małych połączeń. Jeśli serial potrwa jeszcze kilka sezonów, to fajnie byłoby zrobić taki z największymi gwiazdami.

White dodał, że jest otwarty na wypróbowanie różnych formuł – przypomnijmy, że w pierwszych dwóch sezonach czekaliśmy na rozwiązanie zagadki czyjejś śmierci, jednak według White’a nie zawsz musi tak być.

Nie sądzę, że zawsze musi chodzić o ciało. Z każdym rokiem możemy wprowadzać nowości. Ludzie być może oczekują, że w kolejnych sezonach będziemy się skupiać na ludziach i nowych tajemnicach, ale nie czuję, że te oczekiwania wiążą mi ręce. To zabawa.

Prace nad trzecim sezonem zostały aktualnie wstrzymane ze względu na strajk scenarzystów, ale White zdążył już wybrać się do Tajlandii, gdzie oglądał lokacje, w których mógłby kręcić. Twórca już wcześniej zapowiadał, że tak jak pierwszy sezon skupiał się na pieniądzach, a drugi na seksie, trzeci mógłby być spojrzeniem na śmierć, religię i duchowość. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA