search
REKLAMA
News

Serial JAK POZNAŁAM TWOJEGO OJCA został anulowany po dwóch sezonach

W “Jak poznałam twojego ojca” główną rolę grała Hilary Duff.

Łukasz Budnik

2 września 2023

REKLAMA

W styczniu zeszłego roku odbyła się premiera spin-offu Jak poznałem waszym matkę, zatytułowanego Jak poznałam twojego ojca. Serial powstał dla stacji Hulu. Choć bezpośrednio po premierze sitcom spotkał się z negatywnym odbiorem krytyków i widzów, włodarze Hulu postanowili go wkrótce przedłużyć na drugi sezon. Okazuje się jednak, że ten będzie ostatnim.

Variety poinformowało, że serial z Duff został anulowany i nie doczeka się trzeciego sezonu na Hulu. W drugim sezonie nie poznaliśmy tożsamości tytułowego ojca – nie wiadomo, czy zostanie ona zdradzona w inny sposób. Łącznie serial doczekał się 30 odcinków.

W głównej roli wystąpiła Hilary Duff, która wcielała się w Sophie. Bohaterka w niedalekiej przyszłości opowiadała swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przenosiły nas do 2021 roku, gdzie kobieta i jej grupa przyjaciół wciąż próbowali rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych. Poza Duff, w serialu wystąpili Daniel Augustin, Josh Peck, Ashley Reyes, Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran oraz Suraj Sharma. Gościnnie pojawili się Cobie Smulders i Neil Patrick Harris, powtarzając role z Jak poznałem waszą matkę. 

Serial w Polsce oglądać na platformie Disney+. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA