search
REKLAMA
News

Serial HOW I MET YOUR FATHER został przedłużony na kolejny sezon

“How I Met Your Father” zadebiutowało w połowie stycznia.

Łukasz Budnik

15 lutego 2022

himyf
REKLAMA

Miesiąc temu odbyła się premiera spin-offu Jak poznałem waszym matkę, zatytułowanego How I Met Your Father. Serial powstał dla stacji Hulu. Choć po premierze sitcom spotkał się z negatywnym odbiorem krytyków i widzów, włodarze Hulu postanowili go przedłużyć na drugi sezon, o czym poinformowało dziś “Deadline“.

W głównej roli w serialu występuje Hilary Duff, która wciela się w Sophie. Bohaterka w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przenoszą nas do 2021 roku, gdzie kobieta i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych. Poza Duff, w serialu występują Daniel Augustin, Josh Peck, Ashley Reyes, Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran oraz Suraj Sharma.

Przedstawiciel Hulu w oświadczeniu stwierdził, że fani ochoczo śledzą wizję showrunnerów, a widzowie dopiero zaczynają poznawać życie bohaterów granych przez utalentowaną obsadę z Hilary Duff na czele. Drugi sezon będzie składać się z 20 odcinków.

Jak poznałem waszą matkę zakończyło się w 2014 roku i już wtedy mówiło się o serialu będącym jego następcą. Pieczę nad serialem sprawują showrunnerzy Tacy jesteśmy oraz Love, Victor –  Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, a wyprodukowali go twórcy Jak poznałem waszą matkę, Carter Bays i Craig Thomas.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA