SEBASTIAN STAN i ANTHONY MACKIE na zakulisowym zdjęciu z planu THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Prace na planie The Falcon and The Winter Soldier, serialu osadzonego w kinowym uniwersum Marvela i opowiadającego dalsze losy Bucky’ego i Falcona, znów ruszyły. Wcielający się w rolę Bucky’ego Sebastian Stan udostępnił zakulisowe zdjęcie, na którym widzimy obu tytułowych bohaterów.

Prace nad serialem zostały wstrzymane w marcu ze względu na pandemię koronawirusa. Pierwotnie premiera zaplanowana była na sierpień, natomiast według aktualnych informacji serial mamy zobaczyć jeszcze pod koniec tego roku (choć niewykluczone, że ostatecznie produkcja trafi na Disney+ w 2021). Budżet całości to 150 milionów dolarów. Poza Mackiem i Stanem, do swoich ról z poprzednich odsłon MCU wracają Daniel Brühl (Zemo) oraz Emily VanCamp (Sharon Carter).

View this post on Instagram

Friends. Social distancing since November ’19.

A post shared by Sebastian Stan (@imsebastianstan) on

Sebastian Stan opowiedział niegdyś, że tonacją ma być to produkcja bardzo zbliżona do Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza z 2014 roku, pierwszego filmu MCU wyreżyserowanego przez braci Russo. Aktor powiedział, że zobaczymy w nim bardzo widowiskowe sceny akcji połączone z rozwojem postaci, na co pozwoli dłuższy metraż – sześć godzin, zamiast dwóch.

Czekacie?

Ostatnio dodane