SAMUEL L. JACKSON powróci jako NICK FURY w serialu Marvela na Disney+

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Od czasu Spider-Mana: Daleko od domu nie widzieliśmy w kinach żadnego nowego filmu należącego do kinowego uniwersum Marvela (kolejnym będzie dopiero Czarna Wdowa planowana na maj 2021), jednak już wkrótce na platformie Disney+ zaczną się pojawiać seriale będące integralną częścią serii – najbliższy to WandaVision, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku. „Variety” poinformowało, że w przygotowaniu jest kolejna produkcja – tym razem opowiadająca o Nicku Furym.

Fury jest obecny w MCU dosłownie od samego początku – po raz pierwszy pojawił się w scenie po napisach w Iron Manie z 2008 roku. Od tamtej pory powraca na ekrany, mając mniejszą lub większą rolę w fabule. Ostatnio widziany był właśnie w Spider-Manie: Daleko od domu, a z jego obecnością wiązał się pewien fabularny twist.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących serialu, wiadomo jedynie, że scenarzystą ma być  Kyle Bradstreet (Mr. RobotStacja Berlin). „Variety” poinformowało, że do roli Fury’ego ma powrócić Samuel L. Jackson, choć przedstawiciele aktora jeszcze oficjalnie nie potwierdzili tej wieści – trudno wyobrazić sobie jednak, by miało być inaczej.

Interesuje was ten projekt?

Ostatnio dodane