Reżyser FANTASTYCZNEJ CZWÓRKI i CAPONE opuszcza media społecznościowe po starciu z innymi użytkownikami

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Josh Trank, reżyser niesławnej Fantastycznej Czwórki z 2015 roku i niedawnego Capone z Tomem Hardym był jednym z twórcow, którzy często udzielali się w mediach społecznościowych. Wielokrotnie pisał choćby o problemach jakie napotkał przy realizacji superbohaterskiego widowiska, a po tym, jak Capone zebrał przeciętne recenzje, wyraził radość, że produkcja wzbudziła kontrowersje. Ostatecznie jednak reżyser usunął swoje konta w mediach społecznościowych.

Do decyzji tej doprowadziła masowa liczba negatywnych i zaczepnych komentarzy innych użytkowników. Trank dawał się sprowokować i wdawał się w dyskusję, co dodatkowo podżegało awanturników. Ostatecznie reżyser stwierdził, że Stephen King cytował jego scenariusz do Capone, że wciąż jest najmłodszym reżyserem którego film znalazł się niegdyś na szczycie box office i poradził, żeby komentatorzy zrobili coś interesującego ze swoim życiem. Później usunął konta.

Trank już kiedyś pisał o tym, że spotykał się z mnóstwem negatywnych komentarzy na temat swój i swoich filmów. Wyznał na przykład, że po ogłoszeniu, że w Ludzką Pochodnię wcieli się w jego filmie Michael B. Jordan, dostawał groźby śmierci i zapobiegawczo spał z bronią na szafce nocnej.

Reakcje na decyzje Tranka są mieszane – część użytkowników jest zniesmaczona zachowaniem internautów, inni stwierdzają, że współczuliby, gdyby nie fakt, że Trank sam jest nieprzyjemną osobą.

Reżyser nie jest pierwszą osobą, która usunęła konto społecznościowe po zalewie negatywnych, obraźliwych komentarzy – po premierze Ostatniego Jedi zrobiła to wcielająca się w Rose Kelly Marie Tran, a wcześniej Daisy Ridley.

Ostatnio dodane