Raiden, Sub-Zero i inni bohaterowie MORTAL KOMBAT na nowych plakatach

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

16 kwietnia 2021 roku do kin oraz na platformę HBO Max trafi Mortal Kombat, nowa adaptacja kultowej serii bijatyk. Dziś do sieci trafiły nowe plakaty filmu, a już jutro pojawi się zwiastun.

Nowe Mortal Kombat rozpocznie się w przeszłości od starcia Hanzo i Bi-Hana, późniejszych Scorpiona i Sub-Zero. Akcja przeniesie się następnie do teraźniejszości, gdzie poznamy nową postać w świecie MK – zawodnika MMA Cole’a Younga, który zostanie zmuszony do wzięcia udziału w turnieju, co pozwoli mu odkryć jego potencjał. W trakcie filmu zobaczymy bohaterów znanych z niemal trzydziestoletniej już serii gier. Reżyser Simon McQuiod zapewnił, że fani pierwowzoru mogą liczyć na gore, przemoc i obecność tzw. fatality, brutalnego ruchu kończącego walkę. Poniżej opublikowane plakaty.

W filmie występują Hiroyuki Sanada (Scorpion), Ng Chin Han (Shao Kahn), Mehcad Brooks (Jax), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano). Producentem widowiska jest James Wan.

Do tej pory powstały dwie filmowe adaptacje Mortal Kombat – w latach 1995 i 1997. O ile ta pierwsza okazała się finansowym sukcesem i zyskała wśród widzów status kultowy, druga (z podtytułem Unicestwienie) była już znacznie większą porażką finansową i artystyczną. Nowa wersja ma być rebootem serii. 

Ostatnio dodane