Powstanie serialowa kontynuacja UPGRADE, science fiction Leigh Whannella

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W 2018 roku na ekrany kin trafił Upgrade Leigh Whannella, cyberpunkowy thriller science fiction opowiadający historię sparaliżowanego mężczyzny, który chce pomścić śmierć żony i otrzymuje chip STEM wzmacniający jego umiejętności. Nakręcona za 3 miliony dolarów produkcja z Loganem Marshallem-Greenem w roli głównej okazała się sukcesem finansowym – zarobiła 17 milionów. Produkująca film firma Blumhouse ogłosiła, że w przygotowaniu jest serialowa kontynuacja.

Fabuła ma być osadzona kilka lat po wydarzeniach z filmu i skupić się na jeszcze bardziej zaawansowanej technologii STEM, używanej przez rząd do powstrzymywania kryminalistów. Leigh Whannell ma powrócić na stanowisko reżysera, będzie też producentem wykonawczym serialu. Oprócz niego, scenariuszem mają zająć się Krystal Ziv Houghton i James Roland, którzy pracowali przy serialu The Purge.

Na ten moment nie jest jasne, jaka stacja telewizyjna (lub serwis streamingowy) wyemituje serial i kiedy możemy spodziewać się premiery kolejnych odcinków.

Podobało wam się Upgrade? Chcecie zobaczyć dalsze wydarzenia osadzone w świecie stworzonym przez Whannella?

Ostatnio dodane