POLSKI CYBERPUNK ANGEL.A. Nowe materiały na stronie internetowej

Autor: Karolina Chymkowska
opublikowano

Polski cyberpunkowy projekt Angel.A, któremu jako film.org.pl patronujemy, a przede wszystkim – serdecznie kibicujemy, idzie do przodu pełną parą.

Przypomnijmy pokrótce fabułę: oglądamy następstwa nuklearnego holokaustu; świat po apokalipsie, w którym nie ma demokratycznych władz, a jedynie rządy bezdusznych, kierujących się własnymi interesami korporacji. Za to, co się wydarzyło, nikt nie chce podjąć odpowiedzialności, stąd dążenie do tworzenia zniewolonych inteligentnych maszyn, posłusznych i niezdolnych, by się zbuntować. Oczywiście do czasu, gdy pojawi się model wykraczający poza te ograniczenia, samoświadomy i wolny – ANGEL.A. W nowym świecie nie tylko nie ma dla niej miejsca, jest też uważana za wroga, musi więc uciekać przed tymi, którzy pragną ją zniszczyć. Schronienia szuka w mistycznym miejscu nazywanym Azylem…

Twórcy projektu szczerze wierzą, że polscy widzowie są spragnieni dobrego rodzimego kina science fiction. Na tyle, by tworzyć wokół powstającego filmu aktywną, zaangażowaną społeczność i zapewnić fanowskie wsparcie. U źródeł pomysłu leży prawdziwa miłość do gatunku sci-fi, podzielana przez całą ekipę, i wiara, że dobry film gatunkowy to nie tylko efekty specjalne, ale też wciągająca historia i dobry scenariusz.

 Na nowej stronie internetowej można dołączyć do grupy wsparcia, podając swój adres mailowy. Dzięki temu uzyskamy dostęp do niepublikowanych wcześniej fragmentów scenariusza, grafiki koncepcyjnej, piosenki, zdjęć z planu i ukrytych bonusów. Na stronie można ponadto obejrzeć materiał video ze zrealizowanymi scenami filmu, posłuchać wypowiedzi twórców i poczytać o aktorach i historii projektu. My ze swojej strony trzymamy kciuki – oby ukończony film jak najszybciej ujrzał światło dzienne, tym samym również przecierając szlaki dla innych wartościowych przedstawicieli polskiego kina science fiction.

 

Ostatnio dodane