search
REKLAMA
News

Pierwsze reakcje na THE FLASH. “Jeden z najlepszych filmów superbohaterskich w historii”

“The Flash” trafi do kin w czerwcu.

Łukasz Budnik

26 kwietnia 2023

REKLAMA

Wczoraj przy okazji wydarzenia CinemaCon zadebiutował nowy trailer Flasha. To nie wszystko – dziennikarze zgromadzeni na miejscu mieli okazję zobaczyć już także cały film, wobec czego do sieci trafiły pierwsze opinie. Większość z nich zachwala film Andy’ego Muschiettiego i padają nawet określenia o jednym z najlepszych filmów superbohaterskich w historii.

We Flashu tytułowy bohater będzie próbować zmienić przeszłość, co poskutkuje tym, że wpłynie na całe uniwersum. Na swojej drodze spotka m.in. Batmana Michaela Keatona oraz Supergirl, w którą wciela się Sasha Calle.

Poniżej kilka opinii dziennikarzy:

“Flash jest NIESAMOWITY. Bez wątpienia wśród najlepszych filmów superbohaterskich. Pomysłowo opowiada historię, ma FANTASTYCZNE sceny akcji, świetną obsadę. MNÓSTWO szczegółów. Pod koniec miałem łzy w oczach. Wszystko, czego chce się od filmu superbohaterskiego”.

“(…) Ostateczne filmowe doświadczenie, które ma po trochu wszystkiego. Akcja, emocje, serce, humor i mnóstwo nostalgii. Ezra Miller jest fenomenalny jako dwie wersje Barry’ego Allena.”

 

“(…) są tu rzeczy, w które nie uwierzycie. (…) Jeden z najlepszych filmów DC i świetnie służy jako pomost między starym i nowym DC. To też najzabawniejszy film DC.”

“(…) Bardzo pomysłowy, zarówno wizualnie jak i na poziomie pomysłu. Dynamika dwóch Barrych jest doskonała. Było bardzo emocjonalnie, jest kilka solidnych niespodzianek i bardzo chcę obejrzeć to ponownie, a także zobaczyć, jakie będą następstwa tego filmu.”

“UWIERZCIE W HYPE! Oprócz filmów Christophera Nolana, Flash to najlepszy film DC ostatnich 30 lat, na poziomie “Supermana” z 1978 roku czy “Batmana” z 1989. Przeciera nowe szlaki w kinie superbohaterskim i jest hołdem dla produkcji DC z przeszłości.”

“Flash” jest świetny i rozumiem, czemu DC tego nie anulowało. Nie byłam świadoma, jak brakowało mi Batmana Keatona. Są emocjonalne momenty. Sasha Calle jest super – chcę jej zobaczyć więcej!

Nie brakuje też chłodniejszych opinii:

“Pierwsza godzina jest fantastyczna i ma idealny ton. Ezra jest super. Jest heroicznie, zabawnie i emocjonalnie. Ostatnia godzina jest w większości okropna. Bałagan, który każe się zastanawiać, co się dzieje. Znowu problem z fan servicem i złoczyńcą. Mieszane odczucia”.

“(…) Dużo dziwacznych decyzji, niektórych fabularnych, innych technicznych. Nie wspaniały, ale czasem naprawdę dobry.”

Film trafi do kin 16 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA