search
REKLAMA
News

Nowy zwiastun HALLOWEEN ZABIJA. Michael Myers powraca

Premiera “Halloween zabija” planowana jest na 15 października 2021.

Łukasz Budnik

25 czerwca 2021

REKLAMA

15 października 2021 roku zadebiutuje kolejna część serii Halloween, zatytułowana Halloween zabija. W obsadzie ponownie zobaczymy Jamie Lee Curtis, której bohaterka będzie zbierać grupę mającą się zmierzyć z Michaelem Myersem. Do sieci trafił zwiastun filmu.

Halloween zabija będzie sequelem Halloween z 2018 roku, które z kolei służyło jako kontynuacja pierwszego filmu z serii, zupełnie ignorując wszystkie pozostałe. Produkcja spotkała się z przechylnym odbiorem widzów oraz krytyków i zarobiła 255 milionów dolarów na świecie. Nadchodzący sequel będzie pierwszym z dwóch zapowiedzianych. Kolejny, Halloween Ends, trafi do kin w 2022 roku. Pierwotnie Halloween zabija miało pojawić się na ekranie w 2020 roku, zostało jednak przełożone ze względu na pandemię.

Oba nadchodzące sequele reżyseruje David Gordon Green. Oprócz Jamie Lee Curtis powracają między innymi Nick Castle i James Jude Courtney. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA