MICHAEL BIEHN w drugim sezonie THE MANDALORIAN. Kogo zagra gwiazda kina science fiction?

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Kilka dni temu wyjawiono informację, że do obsady drugiego sezonu The Mandalorian dołączyła Rosario Dawson, tymczasem do sieci trafiły kolejne wieści – w nowej odsłonie popularnego serialu ze świata Gwiezdnych wojen pojawi się Michael Biehn! Będzie to pierwszy tak znany projekt aktora od ponad dekady. 

Informację tę przekazały portale „Making Star Wars” i „/Film”. Biehn zagra ponoć łowcę nagród, z którym tytułowy Mandalorianin (w tej roli Pedro Pascal) miał już do czynienia w przeszłości. Biehn ma na koncie występy w takich klasykach science fiction jak Terminator i Obcy: Decydujące starcie (oba w reżyserii Jamesa Camerona), jak również w Otchłani (znów Cameron), Twierdzy oraz Tombstone. 

biehn-michael

Premiera drugiego sezonu The Mandalorian zaplanowana jest na październik tego roku. W pierwszym sezonie tytułowa postać przemierzała galaktykę wraz z istotą nazwaną przez fanów Baby Yodą (oficjalnie postać ta funkcjonuje jednak jako The Child) – wprowadzenie do uniwersum uroczego stworka, który podbił serca setek widzów, okazało się strzałem w dziesiątkę. The Mandalorian przypadł go gustu większości fanów Gwiezdnych wojen. Czy wam również?

Podobnie jak poprzednik, drugi sezon serialu będzie pokazywany na platformie Disney+. 

Grafika główna: MovieWeb

Ostatnio dodane