MARVEL poszukuje TRANSSEKSUALNEJ AKTORKI do jednej ze zbliżających się produkcji!

Autor: Filip Pęziński
opublikowano

Jak podaje serwis TheGWW.com, Marvel Studios rozpoczęło poszukiwanie transseksualnej aktorki, która wcielić miałaby się w pierwszą transseksualną bohaterkę Kinowego Uniwersum Marvela. Bohaterce na wczesnym etapie castingu nadano pseudonim „Jessica”, a pojawić ma się w projekcie, do którego prace wystartują w 2020 roku, co oznacza, że postać zadebiutować już w czwartej fazie budowania tego uniwersum. W roku tym produkcje zacząć mają filmy  Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madnessi, Thor: Love and Thunder oraz seriale Loki i Hawkeye

Do roli poszukiwana jest transseksualna aktorka w wieku od 20 do 30 lat o dowolnym pochodzeniu etnicznym. Fani spekulują, że niewybrana jeszcze aktorka mogłaby wcielić się w postać o imieniu Sera. Najpopularniejszą przedstawicielkę osób transseksualnych w komiksach Marvela i postać związaną ze światem Thora.

Przypominamy, że Marvel oficjalnie potwierdził, że w kolejnych produkcjach chce wprowadzać bohaterów reprezentujących społeczność LGBT. W pierwszą otwarcie homoseksualną postać w filmach Kinowego Uniwersum Marvela wcielił się już w Avengers: Końcu gry jeden z reżyserów widowiska. Na Comic-Conie w San Diego potwierdzono z kolei homoseksualność znanej z produkcji Thor: Ragnarok Walkirii. Dużo mówi się też o chęci wprowadzenie postaci homoseksualnej w zaplanowanych na przyszły rok Eternals.

Czy doniesienia serwisu okażą się prawdą? Być może przekonamy się podczas zaplanowanego na końcówkę sierpnia D23, corocznego konwentu Disneya. 

 

Ostatnio dodane